Představujeme se

O našem spolku

TJ SELETICE z.s.

je především fotbalový sportovní klub, který v rámci své činnosti provozuje také oddíl stolního tenisu a nabízí levné ubytování ve vlastní zrekonstruované ubytovně.

Fotbalový klub TJ SOKOL SELETICE byl založen v roce 1972 a od té doby se stal důležitou součástí sportovního života v obci. K největším úspěchům v jeho historii patří postup do Okresního přeboru v sezóně 2015-2016. Sportovní areál je pro obec důležitým společenským a sportovním centrem. Klub si klade za dlouhodobý cíl udržení činnosti klubu.

Oddíl stolního tenisu TJ SELETICE je vedle fotbalu další sportovní činností, která pomáhá podpořit zdravý životní styl v obci. Vytváření tenisové komunity  posiluje společenské interakce a posiluje vazby mezi obyvateli obce.

Levné ubytování ve zrekonstruovaném  pensionu TJ SELETICE, které provozuje náš spolek nabízí celkovou kapacitu 28 čistých 2-4 lůžkových pokojů.

Ubytování je vhodné pro jednotlivce, školy v přírodě, firemní školení nebo soustředění sportovních oddílů.

Pro sportovní vyžití, nabízíme fotbalové hřiště, hernu stolního tenisu, sály pro cvičení, dětské hřiště a mimo další prostory i koupaliště v obci.

Celodenní stravování dle vlastního výběru, je možné zajistit i pro velké skupiny rekreantů.

V rámci areálu nabízíme bezplatné Wi-Fi připojení a parkování.